Sınavgram Eğitim Üzerine Sosyal Medya

Sınavgram

Programı yapma amacım tamamen kendimi geliştirmek… İnstagram tarzı bir program yazabiliyormuyum diye merak ettim yazabiliyormuşum 😀

Sınavgram Türkiyedeki eğitimle ilgilenen tüm herkes için bir çeşit sosyal medyadır. Sınavgramı indirip üye olabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir. Üye olduktan sonra başkalarının yayınladığı soruları çözebilir, Kendi yapamadığınız soruları yayınlayabilirsiniz. Bilgi paylaştıkca çoğalır sloganı ile yollara çıktık. Sizler için Sınavgramı geliştirdik. Türkiyenin ilk ve tek eğitime özel sosyal medyası.
Çözemediğiniz her türlü dersin sorusunu fotoğraf olarak yükleyin. Çözülmesini bekleyin.
Çözümünü bildiğiniz soruları siz çözerek bilginizi paylaşın. Beğendiğiniz soruları beğenebilirsiniz. İnsanları takip edebilir onlarda sizi takip edebilir.
Uygulamadaki Özel etiket sistemi sayesinde aradığınız soruya kolayca ulaşabilirsiniz. Mesela Matematik bilginiz yüksek ve matematik sorularını görmek istiyorsanız Arama türünü etiket olarak seçip arama kısmına Matematik yazmanız yeterli. Matematik ile ilgili sorular listelenecektir. Sorularınıza Etiket Koymayı unutmayın. Etiket kullanarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Program 5 ana menüden oluşmaktadır.
1.Menu
Takip ettiğiniz kişilerin sorularının listelendiği bölümdür. Takip ettiğiniz kişilere ait sorular bu menüde listelenir.
2.Menu
Tüm sorular bölümüdür. Yayınlanmış tüm sorular bu kısımda yayınlanır.
3.Menu
Soru paylaşma bölümüdür. Soru Gönder tuşuna basarak Galeriden Yada Kameradan sorunuza ait fotoğrafı yükleyerek sorunuzu yayınlayabilirsiniz.
4.Menu Yakın Zamanda Sizi Takip Eden Sorunuzu Beğenen Sorunuzu Yanıtlayanlar bu ekranda listelenir.
5.Menu Profil ekranıdır. Kendi sorularınızı görebilir kendinize ait kişisel bilgileri görüntüleyip değiştirebilirsiniz.
Ayarlar tuşuna basarak Beğendiğiniz soruları ayrıca listeleyebilirsiniz…

Not: Uygulama büyük emekler sonucu oluşturulmuştur. Uygulamanın yapımından sonra kullanışlı hale gelmesi için sizin kullanmanız gerekiyor. Soru paylaşarak uygulamayı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Unutmayın Bilgi paylaştıkça çoğalır.
Soru ve Ders dışında hiç bir fotoğraf kesinklikle yüklenemez. Yüklenildiği taktirde kullanıcının hesabı devre dışı kalır. Soru olmayan paylaşımları şikayet et buttonu ile sayfanızdan gizleyebilir ve bize şikayet edebilirsiniz.

 

Playstore linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kanuni.sinavgram

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir